Χάρτης Πρεσβευτών Ημέρας Ασφαλούς Διαδικτύου Κύριο

Το σχολείο μας ήταν ένας από τους Πρεσβευτές της Ημέρας Ασφαλούς Διαδικτύου για το 2016

mappresbeyton2016

Στον χάρτη που ακολουθεί φαίνονται οι 478 πρεσβευτές της δράσης του SaferInternet.gr για το 2016. Η καταχώρηση έχει γίνει με χρωματική κωδικοποίηση και τα δημοτικά σχολεία εμφανίζονται με μπορντώ αστέρι. Μπορείτε να μεγενθύνετε τον χάρτη, έτσι ώστε να δείτε αναλυτικά τη διασπορά των πρεσβευτών σε όλη την Ελλάδα. Επίσης, κάνοντας κλικ επάνω σε κάποιο σημείο, θα λάβετε πληροφορίες για τον φορέα και τα ονόματα των υπευθύνων.

Στο σχολείο μας υπεύθυνη των δράσεων ήταν η εκπαιδευτικός Πληροφορικής κυρία Πηνελόπη Μαρκέλλου.

SID2016 Ambassadors Certificate small