Ενημέρωση για την Παρασκευή 28/1/2022 Κύριο

Με απόφαση του Δημάρχου αύριο Παρασκευή 28/1/2022 οι σχολικές μονάδες όλων των βαθμίδων του Δήμου Βέλου Βόχας θα παραμείνουν κλειστές, αφενός λόγω των πολύ χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν από τον παγετό και αφετέρου για την πλήρη αποκατάσταση των προβλημάτων που αντιμετωπίζουν τα σχολεία και φυσικά για την οριστική επίλυση των δυσχερειών μεταφοράς μαθητών και εκπαιδευτικών.

Το Σχολείο μας θα λειτουργήσει παρέχοντας στους/στις μαθητές/μαθήτριες Σύγχρονη εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση (Webex).

Θα τηρηθεί το Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα του Σχολείου για την Παρασκευή, αφαιρούμενης της τελευταίας ώρας. Δείτε αναλυτικά τις ώρες και τα διαλείμματα στον πίνακα που ακολουθεί.

programmasxoleiou23012022