Ε & ΣΤ: Παρακολούθηση διεθνούς αγώνα ποδοσφαίρου

Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε και ΣΤ τάξης παρακολούθησαν τον διεθνή φιλικό αγώνα ποδοσφαίρου που έγινε την Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2016 στην Κόρινθο μεταξύ των ομάδων Ελλάδας και Βελγίου στην κατηγορία Παίδων.

Οι μαθητές του σχολείου μας συμμετείχαν, με την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους διεθνείς των δύο χωρών κατά την ανάκρουση των εθνικών ύμνων.

Η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία θέλοντας να ευχαριστήσει τους μαθητές μας για τη συμμετοχή τους στο τελετουργικό τους χάρισε μια μπάλα του αγώνα με τις υπογραφές του προπονητή και των διεθνών μας.

Οι δάσκαλοι των τμημάτων Ε΄ και ΣΤ΄ και ο καθηγητής Φυσικής Αγωγής ευχαριστούν όλα τα παιδιά για την άψογη συμπεριφορά τους.

agones01  agones02
agones03  agones04