Παρουσίαση του eTwinning Έργου "Toyland: a STEAM journey in time" σε Επιμορφωτική Ημερίδα Κύριο

Συμμετοχή του Σχολείου μας στην Επιμορφωτική Ημερίδα "Ο Λόγος του Εκπαιδευτικού. Καινοτόμες Πρακτικές στο Δημοτικό Σχολείο" όπου παρουσιάστηκε από την υπεύθυνη εκπαιδευτικό Πληροφορικής κυρία Πηνελόπη Μαρκέλλου το eTwinning Έργο "Toylad: a STEAM journey in time". Το έργο ξεκίνησε τον Νοέμβριο 2022 και ολοκληρώθηκε τον Ιούνιο 2023. Την Ημερίδα διοργάνωσαν οι Σύμβουλοι των τριών Περιφερειακών Ενοτήτων του Ν. Κορινθίας, κυρία Αναστασία Γκιόκα, κυρία Ζαχαρούλα Καραβά, κύριος Ηλίας Γεραρής και κυρία Μαρία Παρίση, Σύμβουλος Ειδικής Αγωγής και Ενταξιακής Εκπαίδευσης, στο Δημοτικό Σχολείου του Βέλου και Online (Webex) τη Δευτέρα 19 Ιουνίου 2023.

2023.06.19 Bebaiosi